Turk

  -

  HOT NEWS - Beincrypto Turkey

 • Enjin Coin (ENJ) Önemli Bir Seviyenin Altına Geriledi
  Enjin Coin (ENJ) kritik bir yatay bölgenin altına geriledi. Dolayısıyla bu bölgenin şu anda bir direnç olarak çalışması bekleniyor. Ayrıca yükseliş trendinden söz edebilmek için ENJ’nin sözü edilen bölgeyi geri kazanması gerekiyor. Enjin Coin Sıçrama Gerçekleştirdi Enjin Coin (ENJ) 25 Kasım’da tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4,84 dolara ulaştı... Read more »
No RSS Item
  +

  BeInCrypto

 • Enjin Coin (ENJ) Önemli Bir Seviyenin Altına Geriledi
  Enjin Coin (ENJ) kritik bir yatay bölgenin altına geriledi. Dolayısıyla bu bölgenin şu anda bir direnç olarak çalışması bekleniyor. Ayrıca yükseliş trendinden söz edebilmek için ENJ’nin sözü edilen bölgeyi geri kazanması gerekiyor. Enjin Coin Sıçrama Gerçekleştirdi Enjin Coin (ENJ) 25 Kasım’da tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4,84 dolara ulaştı... Read more »
 • Teknik Göstergeler Bitcoin Fiyatındaki Düşüş İçin Ne Diyor?
  Bitcoin (BTC) 10 Kasım’dan bu yana değer kaybediyor ve şu anda 2021 yılında ulaştığı dip seviyeye doğru yaklaşıyor. Ayrıca teknik göstergeler, aşırı satım bölgesinde hareket edildiğini gösteriyor. Ancak grafikte, herhangi bir yukarı doğru dönüş işareti henüz bulunmuyor. Bitcoin Fiyatında Kritik Bir Düşüş Yaşandı Bitcoin (BTC) 17 Ocak ile 24 Ocak... Read more »
 • Sık Sık Bozulan Solana (SOL) Yeni Güncelleme ile Düzelecek mi?
  Ethereum (ETH) rakipleri arasında gösterilen Solana (SOL) 2021 yılının ortalarında yakaladığı yükseliş trendi ile 259 doları görmeyi başardı. Şu anda bu rakamın %69 altında 97,40 dolardan işlem gören SOL, özellikle NFT pazarında önemli bir yer edindi. Ancak Solana ekosistemi son altı ay içinde üç kere kapandı. Geliştiriciler bu kapanmaların güvenlik... Read more »
 • Shiba Inu (SHIB) En Çok Değer Kazanan Altcoin Oldu
  Kripto para piyasası sert düzeltmenin ardından toparlanmaya çalışıyor. Bitcoin (BTC) fiyatı 36 bin doların altında kalmaya devam ederken altcoin piyasasında hareketlenmeler görülüyor. Shiba Inu (SHIB) piyasa değerine göre oluşan sıralamada ilk yüz arasına giren kripto para birimleri arasında en çok değer kazanan altcoin oldu. SHIB, son yirmi dört saatte %9,2... Read more »
 • Bitcoin Mevcut Fiyatının Ötesinde Potansiyele Sahip
  Lider kripto para Bitcoin 34.004 doları test etmesinin ardından bu seviyeden yukarı yönlü bir düzeltmeye başladı. Ancak bu düzeltme şimdilik pek kayda değer gözükmüyor. Zira BTC son 48 saat içerisinde 4.000 doların üzerinde bir değer kaybı yaşadı. Üstelik piyasada korku giderek artıyor ve altcoin fiyatlarında keskin değer kayıpları gözleniyor. Öte... Read more »
  +

  Kripto Para Haber

 • Bitcoin toparlanmaya çalışırken bu altcoin’lere dikkat! Analiz
  Kripto Para Haber – Bitcoin, 4 saatlik 20-SMA’sını geçmek için mücadele ederken, Cosmos ve Chainlink kısa vadeli tekniklerde düşüş eğilimi göstermeye devam etti. Satış hacimlerindeki büyük bir artışın ardından Chainlink, daha fazla bozulmayı önlemek için 15,16 dolar bölgesini savunmak zorunda kaldı. Cosmos RSI’si, fiyatları halen 20-50-200 SMA’nın altında sallanırken, tersine dönüş... Read more »
 • ProBit Exclusive’den %50 indirimli ETH kampanyası
  ProBit Global, 2. katman #L222 yılını kutlamak için ProBit Exclusive %50 indirimli ETH Ethereum kampanyasını duyurmaktan heyecan duyuyor. ETH Kampanyasına katılın > Tarihler Katılım Başlangıcı: 25 Ocak 2022, TSİ 05:00 Katılım Son Tarih: 7 Şubat 2022, TSİ 05:00 Dağıtım zamanı: 7 Şubat 2022, TSİ 10:00 %50 İndirimli ETH Alın Toplam Pay: 72,222 USDT... Read more »
 • Geçen hafta sert düşüş yaşayan Shiba Inu için sırada ne var?
  Kripto Para Haber – Hafta sonu gerçekleşen satışların ardından son iki gününde kripto para piyasası değeri 1.5 trilyon doların altına düştü. Bununla birlikte, yeni bir hafta, altcoinlerin küçük toparlanmalara dikkat çekmesiyle piyasaya yeni bir ivme kazandırdı. 14. sıradaki altcoin olan Shiba Inu, hafta sonu satışlarından sonra en çok kazananlardan biriydi.... Read more »
 • Decentraland’in Ethereum ağının değerini artırabileceğini gösteren 3 faktör
  Kripto Para Haber – Decentraland’da dijital gayrimenkul satışındaki artış, Ethereum değerini artırabilir. Analistler, sanal gayrimenkul satışlarının 2022’de yükselmeye devam edebileceğine inanıyor. Decentraland gayrimenkul satışları 2022’de artabilir Decentraland, Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiş üç boyutlu bir sanal dünya platformu. Kullanıcıya ait metaverse projesi, 2021’in son çeyreğinde sanal gayrimenkul satışında bir... Read more »
 • Fantom (FTM), ağ kullanımında Avalanche ve Solana’yı geride bırakıyor
  Kripto Para Haber – Fantom (FTM), Ethereum rakipleri listesindeki bir sonraki büyük Blockchain konumuna yükseldi. Son zamanlarda Fantom, DeFiLlama verilerine göre şu anda 12,3 milyar doları geçen DeFi toplam kilitli değer (TVL) açısından Avalanche ve Solana gibi devleri geçmeyi başardı. Son 24 saat içinde, Fantom’un DeFi TVL’si %17 artttı ve... Read more »
  +

  CoinTürk

 • Bitcoin Fiyatı Düşüşe Geçti: Kripto Para Piyasasında Kayıplar Büyüyor
  Lider kripto para birimi Bitcoin, 34.000 dolarlık destek alanının bir kez daha altına sarktı. Kripto para piyasasının amiral gemisi Bitcoin, gün içinde %3’ün üzerinde gerilerken altcoin’lerin neredeyse tamamı negatif bölgeye daldı. Bitcoin Fiyatında Kayıp Sürüyor Lider Bitcoin, dakikalar önce 34.000 dolarlık seviyeyi kaybetti. BTC’nin düşüş trendi, kripto para piyasasındaki diğer... Read more »
 • “Zengin Baba, Yoksul Baba” Yazarından Bitcoin Açıklaması! “Daha Fazla Satın Alacağım”
  Finansal okuryazarlık üzerine en çok satan “Zengin Baba, Zavallı Baba” kitabını yazan ünlü yatırımcı ve popüler kurgu olmayan yazar Robert Kiyosaki, son Bitcoin çöküşü hakkında yorum yapmak için Twitter’a gitti. Daha Fazla Bitcoin Satın Alacağım Ünlü yazar Robert Kiyosaki, Bitcoin fiyatının önemli ölçüde düşmesinin harika bir haber olduğunu tweetledi. Takipçilerine... Read more »
 • Sıcak Gelişme! BtcTurk’de Yaşanan Erişim Kesintileri Sona Erdi
  Dün gece saatlerinden beri ulaşım sağlanılamayan BtcTurk, geçtiğimiz dakikalarda borsanın birkaç saat içerisinde işlemlerine devam edeceğini duyurmuştu. An itibarıyla BtcTurk’de yeni bir gelişme daha yaşandı. İşte detaylar…. BtcTurk’te Yaşanan Kesintiler Sona Erdi Türkiye’nin önde gelen kripto para borsalarından olan BtcTurk’de dün akşam saatlerinde bir kesinti yaşandı. Yaşanan bu kesinti ile... Read more »
 • Intelly, Dubai’deki İlk Etkinliğini Ünlü Palazzo Versace’de Gerçekleştirdi
  Intelly, katılımcıların dünya çapındaki her türlü gayrimenkul fırsatına yatırım yapmalarını sağlayan blok zinciri tabanlı bir gayrimenkul yatırım platformudur. Platform, kullanıcıların devam eden inşaat projelerine, konutlara ve ticari mülklere yatırım yapmalarını sağlayacak. Intelly, Dubai’deki ilk etkinliğini ünlü Palazzo Versace’de gerçekleştirdi. Başarılı ICO’larının galası 14 Ocak’ta yapıldı. Etkinliğe emlak, finans ve blok... Read more »
 • Sony CEO’su Ken Kutaragi, Metaverse Hakkında Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu!
  Popüler  video oyun konsolu PlayStation’ın geliştiricisi Ken Kutaragi, Metaverse hakkında bir takım açıklamalarda bulundu. Ken Kutaragi yaptığı bu açıklamalarda, sanal gerçeklik ve dijital dünyalar fikri konusunda çok heyecanlı olmadığını söyledi. Ken Kutaragi: “Sadece Sinir Bozucu” Eski Sony CEO’su ve PlayStation‘ın mucidi, Metaverse‘in anlamsız olduğunu ve AR/VR kulaklıkların “sinir bozucu” olduğunu düşündüğünü belirtti. Ken Kutaragi,... Read more »
  +

  Koin Bülteni

 • Kripto Para Piyasasında Son 24 Saatte 338 Milyon Dolar Tasfiye Oldu
  Bitcoin fiyatının 33.500 dolara düşmesi ve toplam kripto para piyasasının bugün %9 oranında küçülmesi vadeli işlem… Kripto Para Piyasasında Son 24 Saatte 338 Milyon Dolar Tasfiye Oldu isimli makale Akın Akalın tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.... Read more »
 • Güney Kore Merkez Bankası (BOK), CBDC Testinin İlk Aşamasının Başarıyla Tamamlandığını Duyurdu
  Güney Kore Merkez Bankası (BOK) dijital merkez bankası parası (CBDC) fizibilitesine ilişkin iki aşamalı testin… Güney Kore Merkez Bankası (BOK), CBDC Testinin İlk Aşamasının Başarıyla Tamamlandığını Duyurdu isimli makale Tuğay Kaynar tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.... Read more »
 • Bitcoin Finans Dünyasındaki En Heyecan Verici Yenilik -Michael Saylor
  MicroStrategy CEO’su Michael Saylor, bitcoin’in (BTC) modern finans dünyasındaki en heyecan verici yenilik olduğunu söyledi.… Bitcoin Finans Dünyasındaki En Heyecan Verici Yenilik -Michael Saylor isimli makale Tuğay Kaynar tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.... Read more »
 • Nobel Ödüllü Ekonomist, El Salvador Başkanının Bitcoin Üzerinden Suçlanması Gerektiğini Söyledi
  Nobel ödüllü, Uluslararası Para Fonu’nun (IMF) Türkiye şefi Başkanı ekonomist Nouriel Roubini, El Salvador Başkanı… Nobel Ödüllü Ekonomist, El Salvador Başkanının Bitcoin Üzerinden Suçlanması Gerektiğini Söyledi isimli makale Akın Akalın tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.... Read more »
 • Fantom (FTM) Düşüşe Rağmen Toplam Kilitli Varlık (TVL) Değerinde Rekor Kırdı
  Akıllı sözleşmeler için güvenli bir sanal makine sunan blockchain platformu Fantom (FTM), DeFi ekosisteminde toplam… Fantom (FTM) Düşüşe Rağmen Toplam Kilitli Varlık (TVL) Değerinde Rekor Kırdı isimli makale Tuğay Kaynar tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.... Read more »
  +

  En Kripto Haber

 • Solana ağında saldırılar, sorunlar bitmek bilmiyor
  “Ethereum katili” olarak nitelendirilen Solana, rakiplerinin çoğundan daha fazla kesinti yaşadı ve güvenilirliğiyle ilgili sorular gündeme geliyor. 23 Ocak’ta Solana için Solend ekibi, en son ağ kesintisini detaylandıran bir rapor yayınladı. Ağ durumuna göre Solana, 21 ve 22 Ocak’ta ağ kararsızlığı yaşadı ve yaklaşık 30 saat süren kesintilerden etkilendi. Bu,... Read more »
 • Beyaz Saray, kripto stratejisini yayınlamaya hazırlanıyor
  Biden yönetiminin, yürütme emri olarak hükümet çapında bir kripto para birimi stratejisi hazırladığı bildiriliyor. Yönergenin önümüzdeki haftalarda Başkan Joe Biden’a sunulması bekleniyor. Strateji, önümüzdeki ay içide yayınlanabilir. Biden hükümetinin kriptoya yaklaşımı Biden yönetiminin kripto para birimleri de dahil olmak üzere dijital varlıklar üzerinde ilk hükümet çapında bir strateji yayınlamaya hazırlandığı... Read more »
 • İsviçre bankası UBS: Kriptoda düşüşler devam edebilir
  Kripto para piyasası uzun bir düşüş aşamasına girmek üzere mi? En büyük İsviçre bankası UBS, kripto paralar için ayı sezonu konusunda uyardı ve fiyatların daha da düşebileceğini belirtti. Banka ayrıca fiyatların yıllarca toparlanmayacağı konusunda ürkütücü bir uyarıda bulundu. Banka analistleri, bu sonuca yol açan çeşitli nedenlerin altını çizdi. Yüksek oynaklık,... Read more »
 • Bitcoin’de son durum: 24 Ocak 2022 BTC analizi
  Bitcoin, dolar karşısında 40.000 desteğini kırarak güçlü bir düşüş başlattı. Toparlanma olsa dahi yükselişler fiyatı 38.000 doların üzerine taşıyamayabilir. Bitcoin, 40.000 dolar ve 38.000 dolar destek seviyelerini kırarak büyük bir düşüş başlattı.Fiyat şu anda 36.000 dolar ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın altında işlem görüyor.BTC/USD paritesinin saatlik grafiğinde 36.500 dolara... Read more »
 • Ermenistan’dan madencilik hamlesi
  Ermenistan, kripto para madencilerini, dijital varlık basmaları için eski bir termik santrale davet etmeyi planlıyor. TPP hizmet dışı bırakılacak ve hükümet, maden işletmeleri de dahil olmak üzere sanayi şirketlerini kiralamak üzerine çalışıyor. Hrazdan bölgesindeki TPP‘de ekipmanın eski ve verimsiz olduğu, pahalı elektrik ürettiği kabul edildi. Ermenistan yetkilileri eski termik santrali... Read more »
  +

  Bitcoin Sistemi

 • Uniswap’in Kurucusunun Banka Hesapları Kapatıldı!
  Kripto para birimleri ve lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) 2021 yılında inanılmaz bir popülerlik elde etti. Önde gelen birçok banka şimdiden kripto para ödemeleri için harekete geçse de bazı bankalar hala birçok kişiye karşı düşmanca tavır sergilemekte. JP Morgan … Haberin devamı Bitcoinsistemi.com'da.... Read more »
 • Bitcoin ve Küresel Piyasalarda Kanlı Pazartesi! Altın Pozitif Ayrışıyor!
  Pazar günü 36.500$’a kadar yükselen Bitcoin haftaya iyi başlamadı. Günlük bazda %8’lik bir kayıpla 33.500$’a kadar gerileyen Bitcoin, altcoinlerde yeni bir kıyım yaşanmasına neden oldu. Bitcoin’deki geri çekilme ile birlikte Ethereum 2240$’a kadar geriledi. Altcoinlerdeki günlük kayıplar %20’lere ulaşırken satış … Haberin devamı Bitcoinsistemi.com'da.... Read more »
 • Ethereum Balinaları Kısa Süre Önce Yüklü Miktarda SHIB ve Bu Altcoinleri Satın Aldı!
  Dogecoin’den sonra en popüler mem token olan Shiba Inu gündemde kalmaya devam ediyor. Bitcoin ve altcoinlerde yaşanan kıyım sonrası SHIB, zirvesinden %77 düşmüş bir şekilde 0.00001971$ dolardan işlem görmeye devam ediyor. SHIB her ne kadar erken yatırımcılarını mutlu etse de, … Haberin devamı Bitcoinsistemi.com'da.... Read more »
 • [ProBit Exclusive] Yüzde 50 İndirimli ETH Fırsatı
  ProBit Global, 2. katman #L222 yılını kutlamak için ProBit Exclusive Ethereum kampanyasını duyurmaktan heyecan duyuyor. ETH Kampanyasına katılın > ⯈ Tarihler Katılım Başlangıcı: 25 Ocak 2022, TSİ 05:00 Katılım Son Tarih: 7 Şubat 2022, TSİ 05:00 Dağıtım zamanı: 7 Şubat 2022, TSİ 10:00 ⯈ %50 İndirimli … Haberin devamı Bitcoinsistemi.com'da.... Read more »
 • BtcTurk’teki Erişim Sorunları İle İlgili Son Dakika Açıklamaları Neler?
  BtcTurk‘te dünden beri devam eden erişim problemlerine ilişkin tüm ayrıntılara son dakika olarak haberimizde yer vermiştik. Borsadaki erişim sorunları yavaş yavaş düzeltilmeye devam etse de sistem henüz tamamen varsayılan haline dönebilmiş değil. 14 saattir devam eden erişim problemleri ile ilgili … Haberin devamı Bitcoinsistemi.com'da.... Read more »
  +

  BTCHaber

 • JPMorgan, Uniswap Kurucusunun Hesaplarını Kapattı
  Bankacılık devlerinin kripto para piyasasını yakından incelediği biliniyor. Bankalar, sık sık kripto sektörünün gündeminde yer alıyor. Bu kez gündeme gelen isim JPMorgan oldu ama konu biraz farklı. JPMorgan, Uniswap kurucusu Hayden Adams‘ın banka hesaplarını kapattı....... Read more »
 • Kore Merkez Bankası CBDC Testinin İlk Aşamasını Tamamladı
  Güney Kore Merkez Bankası, 2020 yılından beri bir merkez bankası dijital para birimi (CBDC) pilot projesi oluşturmak için çalışıyor. Kore Merkez Bankası, yayınladığı bir rapora göre; Aralık 2021’de merkez bankası dijital para birimi (CBDC) pilot projesinin ilk...... Read more »
 • Kim 7 Adımda Zengin Olmak İster?
  Binlerce yıl önce Babil devletinde zengin bir tüccar varmış. Halk arasında Babil’in en zengin adamı olarak anılırmış. Kral, halkının daha zengin, daha varlıklı olmasını istediğinden bu adamı huzuruna istemiş. Zengin tüccar huzura çıkınca kral ondan...... Read more »
 • XRP, Piyasa Değeri ile Solana’yı (SOL) Geride Bıraktı
  Geçtiğimiz hafta Bitcoin’in (BTC) ani düşüşü ile birçok altcoinde bu durumdan etkilendi. Piyasa düşünün yanında XRP, CoinMarketCap verilerine göre yedinci sıraya yükseldi. Bunun yanında şu anda XRP piyasa değeri ile Solana’yı (SOL) geride bırakmış durumda. XRP Solana’nın...... Read more »
 • Biden Yönetimi Kripto Stratejisini Yayınlamaya Hazırlanıyor
  ABD uzun zamandır kripto varlıklar konusunda çalışmalar yürütüyor. Biden yönetimi de kripto paralar üzerindeki çalışmalarını hızlandırdı. Beyaz Saray, kripto para birimleri hakkında kapsamlı bir hükümet stratejisini ana hatlarıyla belirleyecek bir yürütme emri hazırlıyor. Yönergenin önümüzdeki haftalarda ABD...... Read more »
Powered by: RSS Coinspector

Share if you like ;)
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •